Výčepní zařízení CWP 300 4x smyčka Green Line + Alkoholtester zdarma

 
Alkotester ZDARMA Doprava zdarma Efekt lupa
 
Dostupnost 3 - 6 dní
Cena 27 700 Kč bez DPH
33 517 Kč    
Kód produktu 0205
Kategorie Chladiče CWP
 
  • Vodní podstolový chladič LINDR CWP 300 je profesionální zařízení, které vyčnívá z řady vodních chladičů nejen svým designem a kvalitním zpracováním, ale hlavně zcela inovativním uspořádáním a využitím maximálního výkonu chladící jednotky.
  • Konstrukce chladiče je naprostou novinkou v této kategorii ná-pojových chladičů. Chladící výkon průběžný 250-270l/ hod., maximální 300l/ hod.
  • Moderní kompresorová chladící jednotka CWP LINDR využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Duální systém automaticky zajistí maximální výrobu ledové banky v okamžiku kdy není potřebný plný výkon systému CWP. Kvalitní a rovnoměrné vychlazení nápoje probíhá bez teplotního šoku v dostatečně dlouhém nerezovém šneku. Kvalitně vychlazený nápoj je připraven již po 8-10 min. od zapnutí přístroje a lze jeho teplotu plynule regulovat pomocí termostatu.
  • Zařízení je vybaveno doprovodným čerpadlem pro perfektní dochlazení stáčeného nápoje až k výčepnímu kohoutu.
  • Moderní uspořádání chladící technologie LINDR zaručuje jedno-duchost a snižuje časovou náročnost údržby, servisu a mon-tážních prací. Tím snižuje finanční náklady na provoz zařízení.
  • Chladící technologie LINDR je o 45% výkonnější než její elektrický příkon.
  • Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem, jsou zárukou bezproblémového, tichého chodu jednotky a dlouhé životnosti tohoto chladiče.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.