Vážení zákazníci. V souvislosti s usnesením vlády funguje provozovna pouze pro expedici internetových objednávek. Zboží doručujeme pomocí přepravních služeb DPD (lze platit pouze platební kartou řidiči) nebo PPL (lze platit pouze platební kartou řidiči). Pro platbu doporučujeme využít platbu zálohovou fakturou. Tu obdržíte v momentě, kdy bude zboží připraveno k expedici (neplatíte dopředu něco co nelze dodat). Na zálohové faktuře je QR kód. Bankovní mobilní aplikace umožní oskenováním QR kódu automaticky načíst platební údaje, takže můžete zaplatit jednoduše rychle a bezchybně.

Dárkové poukazy

 

Dárkový poukaz je určený k úhradě nákupu zde na www.pivnichlazeni.cz a může být uplatněn na celý sortiment. Tento kód je zalepen v zapečetěné obálce. Jejím otevřením automaticky souhlasíte s Podmínkami pro použití dárkového poukazu, které naleznete na její zadní straně. Po setření stačí slevový kód vložit do vyhrazeného pole v košíku. Hodnota poukazu se automaticky odečte z celkové ceny zakázky, potom zbývá jen doplatit zůstatkovou hodnotu zakázky. 

 

 

navodpch

Nabídku dárkových poukazů naleznete ZDE

 

Podmínky použití poukazu:

Tento dárkový poukaz může být uplatněn na celý sortiment internetového obchodu www.pivnichlazeni.cz

Vydavatelem poukazu je Petr Jeníček, IČ: 71703853, Vysoká Pec 180, Bohutín, 262 41

  1. Hodnota uvedená na přední straně poukazu Vám bude odečtena z ceny nákupu v internetovém obchodě www.pivnichlazeni.cz.
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
  3. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  4. Poukaz je platný 1 rok od nákupu.
  5. Poukazem lze uhradit pouze nákup v internetovém obchodě na stránkách www.pivnichlazeni.cz
  6. Pro nákup je možné použít pouze jeden poukaz.
  7. Otevřením této obálky souhlasíte s podmínkami pro použití poukazu.
  8. Po použití kódu k úhradě nákupu na www.pivnichlazeni.cz se poukaz stává neplatným.
  9. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem firmy eshopu www.pivnichlazeni.cz.
  10. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.